הרצאות וסדנאות

פרה כחולה מעבירה מגוון של הרצאות וסדנאות. חלקן הן "מוצר מדף" וחלקן מותאם לצרכים של הלקוחות.

הרצאות וסדנאות

פרה כחולה מעבירה מגוון של הרצאות וסדנאות. חלקן הן "מוצר מדף" וחלקן מותאם לצרכים של הלקוחות.

על שכנוע וקבלת החלטות

"הצרכן החדש הוא צרכן הרבה יותר חכם והוא כבר מזמן לא פראייר". כותרות מסוג זה הן קצת מוזרות בעיני, במיוחד בעידן בו אנחנו סובלים מצריכת יתר,  קונים בשביל לקנות וזורקים מזון בעלות חודשית של מאות שקלים. ההרצאה נכנסת לתוך הפסיכולוגיה של קבלת ההחלטות ומלמדת אותנו שהצרכן הוא לא חכם ולא טיפש אלא בעיקר אנושי ומונע בעיקר מצרכים ומוטיבציות רגשיות.

אסטרטגיה ומיתוג בעידן הדיגיטלי

אסטרטגיה ומיתוג השתנו בצורה משמעותית ב-20 שנה האחרונות, מי כמוני יודע. אם לפני 20 שנה אמרו לי "רוצה פיצוח אסטרטגי, חפש זירה שיווקית פנויה". 20 שנה אחרי, אין שום זירה פנויה לכאורה. ההרצאה עוסקת בדרך בה יוצרים פתרון אסטרטגי ומיתוגי בעידן בו כל הזירות החשובות תפוסות

בחזרה לשפת הסימנים

העידן הפך להיות מאד רועש, מהיר וללא אמון. בעידן שכזה לסימנים יש חשיבות וכח במלאכת ההשפעה. כמעט כל מחקר בתחום מלמד כי מעל 80% מהתקשורת שמעצבת את התודעה שלנו היא לא מילולית. עכשיו תוסיפו לכך את העובדה שאנחנו לא מאמינים לשום דבר ובקושי מקשיבים ותקבלו עידן בו לסימנים יש תפקיד מרכזי במלאכת השכנוע. ההרצאה עוסקת בשפת הסימנים וביכולת לשכנע בלי שום מילה.

בניית מצגות אפקטיביות

סדנא בת יום או יומיים שעוסקת בנושא בניית מצגות. הסדנא מקפלת בתוכה עושר של מחקרים ותיאוריות ועוסקת בכל מסע ההחלטות בנוגע לבניית מצגת אפקטיבית. החל מניתוח קהל יעד, דרך בניית התשתית האסטרטגית ועד לבנייה בפועל של המצגת.

פרסום שעושה חשק

איך יוצרים פרסום שעושה חשק? זה מתחיל בבניית ניתוח הסביבה וקהל המטרה דרך כתיבת בריף שיווקי ואפקטיבי ועד להבנה מעמיקה מה יכול להיות פתרון פרסומי שעושה חשק ומה לא. סדנת פרסום שעושה חשק מחלוקת -3 חלקים מרכזיים: בניית התשתית האסטרטגיים, כתיבת בריף אפקטיבי וניהול התוצר הפרסומי. במסגרת הסדנא נלמד איך כותבים בריף אסטרטגי, נחקור מעל 10 טכניקות ב- story telling ונלמד איך לבחון קריאטיב מנצח.

© ‫Copyright – Bluecow זכויות יוצרים פרה כחולה 2020

עיצוב ובניית אתר StreetCat Studio